Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Ogłoszenia

» jesteś tutaj: » Ogłoszenia
Sąd w niniejszej sprawie rozstrzygał winę  kierującej pojazdem mechanicznym, która przy wykonywaniu manewru skrętu - zderzyła się z wyprzedzającym ją motocyklem. PO uzyskaniu opinii biegłego, prokuratura zdecydował się na wystosowanie aktu oskarżenia, jednakże ustalenia i ocena zdarzenia przez Sąd - doprowadziły do uniewinnienia oskarżonej i przyjęcia, że to motocyklista odpowiadał za zdarzenie.
Zapraszam do zapoznania się z treścią postanowienia w sprawie o zabezpieczenie roszczeń alimentacyjnych. Sąd apelacyjny rozstrzygał zażalenia stron na wydane postanowienie - w zakresie terminu udzielonego zabezpieczenia, jak również jego zasadności.
Oferta dla przedsiębiorstw - promujących swoje produkty za pośrednictwem poczty elektronicznej

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców przekazujących komunikaty reklamowe za pośrednictwem poczty elektronicznej - której adresy są dostępne na naszej stronie,  uprzejmie informuję, że na podstawie art. 8 ust. 1 pkt. 2 VAT-U  zapoznanie się przez adwokatów  z  materiałami reklamowymi stanowi odpłatną usługę. Koszt zapoznania się z komunikatem reklamowym poprzez email - wynosi obecnie 100 zł netto.

Informuje, że adresy poczty elektronicznej zostały opublikowane na stronie celem ułatwienia klientom kontaktu z adwokatem, zaś osoby wykorzystujące w/w dane do reklamowania swoich produktów, bez naszej wyraźnej zgody  - będą obciążane kosztami.

kancelaria adwokacka Białystok - adwokat Białystok, adwokaci

data publikacji: 2014-09-19 15:35:48